B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- 7160-0250
- 7160-0250-01
- 7160-0250-02
- 7160-0402
Device Supported: Notebook
Height: 2.12" (53.85 mm)
Width: 1.50" (38.10 mm)
Depth: 1" (25.40 mm)
Weight (Approximate): 2.40 oz (68.04 g)
Compatibility:
Gamber-Johnson NotePad V Universal Computer Mount:
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | 7160-0253 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | NotePad V Universal Computer Cradle - Microphone Clip |
| Product Type | Vehicle Mount |
| Product Information | |
| Device Supported | Notebook |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2.12" (53.85 mm) |
| Width | 1.50" (38.10 mm) |
| Depth | 1" (25.40 mm) |
| Weight (Approximate) | 2.40 oz (68.04 g) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | Gamber-Johnson NotePad V Universal Computer Mount:
|
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson Vehicle Mount for Notebook (7160-0253)
MSRP:
$106.67
$106.67
$70.99
Save:
$35.68 (33.45%)
Out of stock