B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Device Supported: Tablet
Height: 2.50" (63.50 mm)
Width: 0.25" (6.35 mm)
Length: 2.50" (63.50 mm)
Weight (Approximate): 5.60 oz (158.76 g)
Compatibility:
Peterbilt 389 Semi-Truck
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | 7160-1302 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | Peterbilt 389 Semi-Truck Dash Mount (No-Drill) |
| Product Type | Vehicle Mount |
| Product Information | |
| Device Supported | Tablet |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2.50" (63.50 mm) |
| Width | 0.25" (6.35 mm) |
| Length | 2.50" (63.50 mm) |
| Weight (Approximate) | 5.60 oz (158.76 g) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | Peterbilt 389 Semi-Truck |
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson Vehicle Mount for Tablet (7160-1302)
MSRP:
$82.06
$82.06
$52.99
Save:
$29.07 (35.43%)
Out of stock