B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- Flat Floor/Vertical Surface Base
- 2 x Back Up Mounting Strips
- Lower Tube
- Upper Pole
- Lower Tube
Product Color: Black
Height: 13" (330.20 mm)
Width: 2" (50.80 mm)
Depth: 8" (203.20 mm)
Package Contents:
Compatibility: Gamber Johnson:
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | DS-53 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | Flat Floor/Vertical Surface Base |
| Product Type | Vehicle Mount |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Black |
| Height | 13" (330.20 mm) |
| Width | 2" (50.80 mm) |
| Depth | 8" (203.20 mm) |
| Miscellaneous | |
| Package Contents |
|
| Compatibility | Gamber Johnson:
|
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson Vehicle Mount - Black - Black (DS-53)
MSRP:
$213.35
$213.35
$152.99
Save:
$60.36 (28.29%)
Out of stock