B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- Pole
- Motion Attachment
Product Color: Black
Height: 0.75" (19.05 mm)
Width: 6" (152.40 mm)
Depth: 6" (152.40 mm)
Compatibility: Gamber Johnson:
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | DS-56 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | Universal Horizontal Surface Base |
| Product Type | Vehicle Mount |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Black |
| Height | 0.75" (19.05 mm) |
| Width | 6" (152.40 mm) |
| Depth | 6" (152.40 mm) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | Gamber Johnson:
|
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson Vehicle Mount - Black - Black (DS-56)
MSRP:
$103.94
$103.94
$76.99
Save:
$26.95 (25.93%)
Out of stock