B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- Samsung Xpress M2020 Monochrome Laser Printer
- Samsung Xpress M2022 Monochrome Laser Printer
- Samsung Xpress M2070 Monochrome Laser Multifunction Printer
- Samsung Xpress SL-M2020W Series Monochrome Laser Printer
- Samsung Xpress SL-M2070FW Series Monochrome Laser Multifunction Printer
- Samsung Xpress SL-M2070W Series Monochrome Laser Multifunction Printer
Print Technology: Laser
Print Color: Black
Typical Print Yield: 1000 Pages
Compatibility:
Country of Origin: China
Additional Warranty Information:
This product is warranted to be free from defects in materials and workmanship
- Incorporates Black print color technology, ensuring reliable, productive, and high-quality results with enhanced usability
- Laser technology enhances your documents with sharpness, detail, and quality
- Toner Cartridge guarantees superior printing efficiency and user-friendly operation, designed to meet the highest standards
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | SU814A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Brand Name | Samsung |
| Product Model | MLT-D111S (SU814A) |
| Product Name | MLT-D111S (SU814A) Black Toner Cartridge |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Toner Cartridge |
| Technical Information | |
| Print Technology | Laser |
| Print Color | Black |
| Typical Print Yield | 1000 Pages |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
| Additional Warranty Information | This product is warranted to be free from defects in materials and workmanship |
[/custom-specifications]
Genuine HP SU814A MLT-D111S Laser Toner Cartridge - Black - 1000 Page Yield
MSRP:
$81.99
$81.99
$76.99
Save:
$5.00 (6.10%)
Out of stock