Cirque Smart Cat AG Touchpad - Cable - Black - USB - Touch Scroll - 4 Button(s) (GP410U-5021)
SKU:
GP410U-5021
UPC:
789268248101
$77.95
Warranty Information:
Covered by Manufacturer
Condition:
New
Width:
11.18
(cm)
Height:
10.16
(cm)
Depth:
1.02
(cm)
B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Pointing Device Connectivity Technology: Cable
Total Number of Buttons: 4
Scroller Type: Touch Scroll
Pointing Device Host Interface: USB
Color Family: Black
Product Color: Black
Height: 4" (101.60 mm)
Width: 4.40" (111.80 mm)
Depth: 0.40" (10.20 mm)
Device Supported: Computer
Platform Supported: Mac,PC
- Navigate the cursor up, down, left and right easily with touch scroller
- Plug and play USB interface for a quick and perfect configuration
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Cirque Corporation |
| Manufacturer Part Number | GP410U-5021 |
| Manufacturer Website Address | http://www.cirque.com |
| Brand Name | Cirque |
| Product Line | Smart Cat |
| Product Name | Smart Cat AG Touchpad |
| Product Type | TouchPad |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
| Total Number of Buttons | 4 |
| Scroller Type | Touch Scroll |
| Interfaces/Ports | |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 4" (101.60 mm) |
| Width | 4.40" (111.80 mm) |
| Depth | 0.40" (10.20 mm) |
| Miscellaneous | |
| Device Supported | Computer |
| Platform Supported | Mac,PC |
[/custom-specifications]
Cirque Smart Cat AG Touchpad - Cable - Black - USB - Touch Scroll - 4 Button(s) (GP410U-5021)
$77.95
Out of stock