Gamber-Johnson Heavy Duty Steel Mounting Bracket Black Universal Equipment Support SDI 570 SDI 570 SDI 570 SDI 570
SKU:
SDI 570
UPC:
729198908560
MSRP:
$94.38
$94.38
$62.99
Save:
$31.39 (33.26%)
Warranty Information:
Covered by Manufacturer
Condition:
New
Width:
11.43
(cm)
Height:
7.62
(cm)
Depth:
12.70
(cm)
B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- Gamber-Johnson Scientific Simension (SDI) Mount
- Gamber-Johnson Slide Mount
Features: Tilt,Swivel
Product Color: Black
Product Material: Steel
Height: 3" (76.20 mm)
Width: 4.50" (114.30 mm)
Depth: 5" (127 mm)
Weight (Approximate): 7.36 oz (208.65 g)
Compatibility:
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | SDI570 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | SDI Slide Mount Bracket |
| Product Type | Mounting Bracket |
| Product Information | |
| Features | Tilt,Swivel |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 3" (76.20 mm) |
| Width | 4.50" (114.30 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Weight (Approximate) | 7.36 oz (208.65 g) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility |
|
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson Heavy Duty Steel Mounting Bracket Black Universal Equipment Support SDI 570 SDI 570 SDI 570 SDI 570
MSRP:
$94.38
$94.38
$62.99
Save:
$31.39 (33.26%)
Out of stock