Gamber-Johnson MCS-CUP2 Adjustable Double Cup Holder - 4" (101.60 mm) Height x 9.75" (247.65 mm) Width x 6" (152.40 mm) Depth - Steel (MCS-CUP2)
SKU:
MCS-CUP2
MSRP:
$155.91
$155.91
$99.99
Save:
$55.92 (35.87%)
Warranty Information:
Covered by Manufacturer
Condition:
New
Width:
24.77
(cm)
Height:
10.16
(cm)
Depth:
15.24
(cm)
B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Product Color: Black
Product Material: Steel
Height: 4" (101.60 mm)
Width: 9.75" (247.65 mm)
Depth: 6" (152.40 mm)
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | MCS-CUP2 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Model | MCS-CUP2 |
| Product Name | MCS-CUP2 Adjustable Double Cup Holder |
| Product Type | Cup Holder |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 4" (101.60 mm) |
| Width | 9.75" (247.65 mm) |
| Depth | 6" (152.40 mm) |
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson MCS-CUP2 Adjustable Double Cup Holder - 4" (101.60 mm) Height x 9.75" (247.65 mm) Width x 6" (152.40 mm) Depth - Steel (MCS-CUP2)
MSRP:
$155.91
$155.91
$99.99
Save:
$55.92 (35.87%)
Out of stock