B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- 3" Center-Mounted Complete Pole
- Hardware for attaching to MCS Top Plate
Product Color: Black
Height: 4.65" (118.11 mm)
Width: 3" (76.20 mm)
Depth: 3" (76.20 mm)
Package Contents:
Compatibility: Gamber Johnson Low Profile Motion Attachment
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | DS-POLE-CTR |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | 3" Center Mounted Complete Pole |
| Product Type | Vehicle Mount |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Black |
| Height | 4.65" (118.11 mm) |
| Width | 3" (76.20 mm) |
| Depth | 3" (76.20 mm) |
| Miscellaneous | |
| Package Contents |
|
| Compatibility | Gamber Johnson Low Profile Motion Attachment |
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson Vehicle Mount - Black - Black (DS-POLE-CTR)
MSRP:
$201.04
$201.04
$139.99
Save:
$61.05 (30.37%)
Out of stock