HP Sprocket Photo Paper-50 sticky-Backed Sheets/2 x 3 in - 2" (50.80 mm) x 3" (76.20 mm) - 290 g/m² Grammage - Glossy - White - / (1DE39A)
SKU:
1DE39A
UPC:
0190781150527
MSRP:
$20.99
$20.99
$18.99
Save:
$2.00 (9.53%)
Warranty Information:
18 Month
Condition:
New
Width:
1.23
(cm)
Height:
1.23
(cm)
Depth:
1.23
(cm)
B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Sheet Size: 2" x 3"
Grammage: 290 g/m²
Print Technology: Zero Ink (ZINK)
Surface Finish: Glossy
Product Color: White
Weight (Approximate): 31.2 g
Limited Warranty: 18 Month
- Get high-quality & rich-color tones with photo paper
- The zero ink (ZINK) printing technology works without ink cartridges, ribbons or toners producing sharp images
- Add some glossy effect with glossy surface
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | 1DE39A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Brand Name | HP |
| Product Name | Sprocket Photo Paper-50 sticky-Backed Sheets/2 x 3 in |
| Packaged Quantity | 50 / Pack |
| Product Type | Photo Paper |
| Product Information | |
| Sheet Size | 2" x 3" |
| Grammage | 290 g/m² |
| Print Technology | Zero Ink (ZINK) |
| Surface Finish | Glossy |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | White |
| Weight (Approximate) | 31.2 g |
| Warranty | |
| Limited Warranty | 18 Month |
[/custom-specifications]
HP Sprocket Photo Paper-50 sticky-Backed Sheets/2 x 3 in - 2" (50.80 mm) x 3" (76.20 mm) - 290 g/m² Grammage - Glossy - White - / (1DE39A)
MSRP:
$20.99
$20.99
$18.99
Save:
$2.00 (9.53%)
Out of stock