B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Device Supported: Power Adapter
Product Color: Black
Height: 1.75" (44.50 mm)
Width: 6.75" (171.50 mm)
Depth: 5.25" (133.40 mm)
Weight (Approximate): 9.52 oz (270 g)
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number | J9820AR |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Brand Name | HPE |
| Product Name | 2530 8-port Switch Power Adapter Shelf |
| Packaged Quantity | 1 |
| Product Condition | Refurbished |
| Product Type | Mounting Shelf |
| Product Information | |
| Device Supported | Power Adapter |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Black |
| Height | 1.75" (44.50 mm) |
| Width | 6.75" (171.50 mm) |
| Depth | 5.25" (133.40 mm) |
| Weight (Approximate) | 9.52 oz (270 g) |
[/custom-specifications]
HPE Mounting Shelf for Power Adapter - Black - 1 (J9820AR)
MSRP:
$51.99
$51.99
$47.99
Save:
$4.00 (7.69%)
Out of stock