B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Height: 5.30" (134.62 mm)
Width: 5.60" (142.24 mm)
Depth: 7.60" (193.04 mm)
Weight (Approximate): 11.20 oz (317.50 g)
Compatibility:
HPE Aruba Networking Products
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number | S2N64A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Brand Name | HPE |
| Product Model | 9114 |
| Product Name | Networking 9114 Spare Fan Tray |
| Product Type | Fan Tray |
| Physical Characteristics | |
| Height | 5.30" (134.62 mm) |
| Width | 5.60" (142.24 mm) |
| Depth | 7.60" (193.04 mm) |
| Weight (Approximate) | 11.20 oz (317.50 g) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | HPE Aruba Networking Products |
[/custom-specifications]
HPE Networking 9114 Spare Fan Tray (S2N64A)
MSRP:
$230.00
$230.00
$171.99
Save:
$58.01 (25.22%)
Out of stock