Samsung Smart View Carrying Case (Wallet) Samsung Galaxy S23 FE Smartphone, Card - White - 6.40" (162.60 mm) Height x 3.26" (82.70 mm) (EF-ZS711CWEGCA)
SKU:
EF-ZS711CWEGCA
UPC:
887276794013
MSRP:
$54.99
$54.99
$33.99
Save:
$21.00 (38.19%)
Warranty Information:
Covered by Manufacturer
Condition:
New
Width:
8.27
(cm)
Height:
16.26
(cm)
Depth:
1.55
(cm)
B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- Galaxy S23 FE Smart View Wallet Case
- Leaflet
Style: Wallet
Product Color: White
Height: 6.40" (162.60 mm)
Width: 3.26" (82.70 mm)
Depth: 0.61" (15.50 mm)
Weight (Approximate): 2.86 oz (81 g)
Package Contents:
Application/Usage: Smartphone,Card
Brand Compatibility: Samsung
Phone Model Compatibility: Galaxy S23 FE
Compatibility: Samsung - Galaxy S23 FE
- Easy viewing at a glance
- Access made simple and quick
- Built-in card pocket
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Samsung |
| Manufacturer Part Number | EF-ZS711CWEGCA |
| Manufacturer Website Address | http://www.samsung.com |
| Brand Name | Samsung |
| Product Line | Smart View |
| Product Name | Galaxy S23 FE Smart View Wallet Case |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Wallet |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | White |
| Height | 6.40" (162.60 mm) |
| Width | 3.26" (82.70 mm) |
| Depth | 0.61" (15.50 mm) |
| Weight (Approximate) | 2.86 oz (81 g) |
| Miscellaneous | |
| Package Contents |
|
| Application/Usage | Smartphone,Card |
| Brand Compatibility | Samsung |
| Phone Model Compatibility | Galaxy S23 FE |
| Compatibility | Samsung - Galaxy S23 FE |
[/custom-specifications]
Samsung Smart View Carrying Case (Wallet) Samsung Galaxy S23 FE Smartphone, Card - White - 6.40" (162.60 mm) Height x 3.26" (82.70 mm) (EF-ZS711CWEGCA)
MSRP:
$54.99
$54.99
$33.99
Save:
$21.00 (38.19%)
Out of stock