B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Height: 1" (25.40 mm)
Width: 2.38" (60.45 mm)
Depth: 1.62" (41.15 mm)
Weight (Approximate): 54 g
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Altronix Corporation |
| Manufacturer Part Number | HUBWAYAV |
| Manufacturer Website Address | http://www.altronix.com |
| Brand Name | Altronix |
| Product Model | HUBWAYAV |
| Product Name | Video Balun/Combiner |
| Product Type | Video Balun/Combiner |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1" (25.40 mm) |
| Width | 2.38" (60.45 mm) |
| Depth | 1.62" (41.15 mm) |
| Weight (Approximate) | 54 g |
[/custom-specifications]
Altronix Video Balun/Combiner - Wall Mountable (HUBWAYAV)
MSRP:
$63.14
$63.14
$33.99
Save:
$29.15 (46.17%)
Out of stock