Datalogic Carrying Case (Holster) Handheld PC - Belt Clip - 9.20" (233.68 mm) Height x 2.20" (55.88 mm) Width x 4.70" (119.38 mm) (94ACC1387)
SKU:
94ACC1387
UPC:
014864339183
MSRP:
$103.87
$103.87
$68.99
Save:
$34.88 (33.58%)
Warranty Information:
Covered by Manufacturer
Condition:
New
Width:
5.59
(cm)
Height:
23.37
(cm)
Depth:
11.94
(cm)
B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Style: Holster
Carrying Options: Belt Clip
Height: 9.20" (233.68 mm)
Width: 2.20" (55.88 mm)
Depth: 4.70" (119.38 mm)
Weight (Approximate): 1.32 kg
Application/Usage: Handheld PC
Compatibility:
Datalogic - Falcon 4400 Series, Falcon X3
Country of Origin: China
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Datalogic S.p.A |
| Manufacturer Part Number | 94ACC1387 |
| Manufacturer Website Address | http://www.datalogic.com |
| Brand Name | Datalogic |
| Product Name | Handheld PC Case |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Holster |
| Carrying Options | Belt Clip |
| Physical Characteristics | |
| Height | 9.20" (233.68 mm) |
| Width | 2.20" (55.88 mm) |
| Depth | 4.70" (119.38 mm) |
| Weight (Approximate) | 1.32 kg |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Handheld PC |
| Compatibility | Datalogic - Falcon 4400 Series, Falcon X3 |
| Country of Origin | China |
[/custom-specifications]
Datalogic Carrying Case (Holster) Handheld PC - Belt Clip - 9.20" (233.68 mm) Height x 2.20" (55.88 mm) Width x 4.70" (119.38 mm) (94ACC1387)
MSRP:
$103.87
$103.87
$68.99
Save:
$34.88 (33.58%)
Out of stock