B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Additional-pdf1
Device Supported: Cradle,Docking Station,Notebook
Rugged: Yes
Height: 8" (203.20 mm)
Width: 1.50" (38.10 mm)
Depth: 3.20" (81.28 mm)
Weight (Approximate): 6.40 oz (181.44 g)
Compatibility:
Panasonic - Toughbook CF-20 , Toughbook 20
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | 7110-1275 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | Panasonic CF-20 Screen Support |
| Product Type | Screen Support |
| Product Information | |
| Device Supported | Cradle,Docking Station,Notebook |
| Rugged | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 8" (203.20 mm) |
| Width | 1.50" (38.10 mm) |
| Depth | 3.20" (81.28 mm) |
| Weight (Approximate) | 6.40 oz (181.44 g) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | Panasonic - Toughbook CF-20 , Toughbook 20 |
[/custom-specifications]
[custom-user-manual]
Available Documentation:
Additional-pdf1
[/custom-user-manual]
Gamber-Johnson Screen Support for Cradle, Docking Station, Notebook - Rugged (7110-1275)
MSRP:
$142.23
$142.23
$91.99
Save:
$50.24 (35.32%)
Out of stock