B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- Vehicle Base
- Lower Tube
Device Supported: Notebook
Product Color: Black
Height: 18.25" (463.55 mm)
Width: 8" (203.20 mm)
Depth: 8" (203.20 mm)
Weight (Approximate): 8.10 lb (3674.10 g)
Package Contents:
Compatibility:
Notebook
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | DS-52 |
| Manufacturer Website Address | http://www.gamberjohnson.com |
| Brand Name | Gamber-Johnson |
| Product Name | Vehicle Base |
| Product Type | Vehicle Mount |
| Product Information | |
| Device Supported | Notebook |
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Black |
| Height | 18.25" (463.55 mm) |
| Width | 8" (203.20 mm) |
| Depth | 8" (203.20 mm) |
| Weight (Approximate) | 8.10 lb (3674.10 g) |
| Miscellaneous | |
| Package Contents |
|
| Compatibility | Notebook |
[/custom-specifications]
Gamber-Johnson Vehicle Mount for Notebook - Black - Black (DS-52)
MSRP:
$253.01
$253.01
$186.99
Save:
$66.02 (26.09%)
Out of stock