Shipping included*
Exclusions
Additional shipping fees may apply in rare circumstances for deliveries outside standard service areas. In most cases, this only potentially affects shipments to the Northwest Territories and Yukon, as well as certain heavy or oversized items.
Lenovo iDPx 4.3m DPI 32A Australian/NZ PDU Line Cord - For PDU - 14.1 ft (4.30 m) Cord Length - Australia, New Zealand (43V6023)
SKU:
43V6023
MSRP:
$314.00
$314.00
$306.99
Save:
$7.01 (2.23%)
Warranty Information:
Covered by Manufacturer
Condition:
New
Width:
1.23
(cm)
Height:
1.23
(cm)
Depth:
1.23
(cm)
B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Device Supported: PDU
Localization: Australia,New Zealand
Cord Length: 14.1 ft (4.30 m)
Compatibility: IBM DPI 32A Power Distribution Unit
- Powers your devices with ease by connecting to available power outlets
- Relaxes you by letting you replace your misplaced and overused power cable
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | 43V6023 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com |
| Brand Name | Lenovo |
| Product Model | 43V6023 |
| Product Name | iDPx 4.3m DPI 32A Australian/NZ PDU Line Cord |
| Product Type | Standard Power Cord |
| Technical Information | |
| Device Supported | PDU |
| Localization | Australia,New Zealand |
| Physical Characteristics | |
| Cord Length | 14.1 ft (4.30 m) |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | IBM DPI 32A Power Distribution Unit |
[/custom-specifications]
Lenovo iDPx 4.3m DPI 32A Australian/NZ PDU Line Cord - For PDU - 14.1 ft (4.30 m) Cord Length - Australia, New Zealand (43V6023)
MSRP:
$314.00
$314.00
$306.99
Save:
$7.01 (2.23%)
Out of stock