B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
- Laptop Screen Support For DS-PAN-420 Series Docking Stations
- Mounting Hardware
- Havis DS-PAN-420 Docking Station Series
- Panasonic Toughbooks CF-54 Notebook
Device Supported: Docking Station,Notebook
Color Family: Black
Product Color: Black
Height: 9" (228.60 mm)
Width: 2.50" (63.50 mm)
Depth: 2.70" (68.58 mm)
Weight (Approximate): 1 lb (453.59 g)
Package Contents:
Compatibility:
Limited Warranty: Lifetime
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Havis, Inc |
| Manufacturer Part Number | DS-DA-417 |
| Manufacturer Website Address | http://www.havis.com |
| Brand Name | Havis |
| Product Name | Laptop Screen Support For DS-PAN-420 Series Docking Stations |
| Packaged Quantity | 1 |
| Product Type | Vehicle Mount |
| Product Information | |
| Device Supported | Docking Station,Notebook |
| Physical Characteristics | |
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 9" (228.60 mm) |
| Width | 2.50" (63.50 mm) |
| Depth | 2.70" (68.58 mm) |
| Weight (Approximate) | 1 lb (453.59 g) |
| Miscellaneous | |
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
[/custom-specifications]
Panasonic Notebook Screen Stiffener Replacement Part To Reinforce Laptop Display Assembly DSDA417
MSRP:
$135.39
$135.39
$96.99
Save:
$38.40 (28.36%)
Out of stock