B2B Pricing
Business volume discounts
IT Experts
Technical guidance
IT Configuration
Preparation & staging
Canada Stock
QC · ON · AB · BC
Product Features
Description
[custom-highlights][/custom-highlights]
Host Interface: USB Type A
Form Factor: External
Height: 0.18" (4.50 mm)
Width: 0.72" (18.40 mm)
Depth: 0.48" (12.30 mm)
Weight (Approximate): 0.06 oz (1.60 g)
Device Supported: Desktop Computer
[custom-specifications]
| Specifications | |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | 4XH1D20851 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com |
| Brand Name | Lenovo |
| Product Name | USB-A Unified Pairing Receiver |
| Product Type | RF Adapter |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB Type A |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | External |
| Height | 0.18" (4.50 mm) |
| Width | 0.72" (18.40 mm) |
| Depth | 0.48" (12.30 mm) |
| Weight (Approximate) | 0.06 oz (1.60 g) |
| Miscellaneous | |
| Device Supported | Desktop Computer |
[/custom-specifications]
Lenovo USB-A Unified Pairing Receiver - Lenovo USB-A Unified Pairing Receiver (4XH1D20851)
MSRP:
$10.99
$10.99
$9.99
Save:
$1.00 (9.10%)
Out of stock